Clubkampioenschap 1 november 2018

Het clubkampioenschap is open voor iedereen, dus van puppies tot en met programma 2, agility starters, beginners en gevorderden. 

Hieronder kan je alle deelnemers en behaalde uitslagen terugvinden zowel voor de groepen in het gehoorzaamheidsprogramma alsook voor de groepen in het agility programma.
Per groep ook een foto van de winnaar indien deze aanwezig was op de prijsuitreiking.

Het bestuur wenst alle deelnemers te bedanken voor hun deelname en hun sportiviteit op 1 november.

Ook gaat een woordje van dank naar al onze medewerkers zowel op het terrein, in de kantine, bediening van het middagmaal, secretariaat, .....

Alle deelnemers kregen een aantal heerlijke en gezonde hondensnacks mee naar huis en de winnaar per klasse een naturaprijs. .
Een woordje van dank gaat naar al onze sponsors: Dog & Mechanical Supplies (hondensnacks), Van Hoecke Filip (kwaliteitsslager) en Evergemse Bierhalle.   

De eerste foto’s van dit clubkampioenschap zijn beschikbaar op
https://photos.app.goo.gl/RiXjecqr4SoiJiG9A
( met dank aan Van De Walle Mario )

UITSLAGEN GEHOORZAAMHEID

Uitslag Puppy-klasse beginners.

Keurders : Roos, Patrick

Geleider

Hond

Ras

Punten/60

Punten

Verspeelt Vanessa

Miley

Pomeriaan

54

1

Wellens Ivan

Thor

Labrador

53

2

Verwerft Ann

Marcel

Golden Retriever

50

3



De winnaar Verspeelt Vanessa.

Uitslag Puppy-klasse gevorderden. 

Keurders : Annemie, Jean 

Geleider

Hond

Ras

Punten/70

Punten

Van de Putte Johan

Zeno

Lagotto Romagnolo

70

1

De Buck Tony

Rollo

Rhodesian Ridgeback

67

2

De Zutter Jensen

Luna

Berner Senner

57

3

Claus Laura

Baziel

Berner Senner

56

4

 



De winnaar Van De Putte Johan

Uitslag A-klasse.

Keurders : Peggy, Roos, Georges.

Namen met (*) gemarkeerd gaan over naar de B-klasse.

Geleider

Hond

Ras

Punten

Plaats

De Smaele Roselien (*)

Lizzy

Border Collie

60

1

Cannoot Vanessa (*)

Arres

Mechelse Herder

58

2

Geurs Rudy (*)

Qyba

Mechelse Herder

56

3

Dewachtere Pieter

Ralph

Berner Senner

56

4

De Vos Katrijn

Quita

Border Collie

54

5

Coeman Kristine (*)

Lex

Boerefok

52

6

Van Looveren Silke (*)

Charlie

Border Collie

52

6

Paelinck Lieze

Bono

Labrador

46

8

Joos Janne

Lou

Teckel

44

9

Lietaert Jan

Tatu

Border Collie

43,5

10

Verheij Frans

Rico

Bouvier

43,5

10


De winnaar De Smaele Roselien

Uitslag B-klasse.

Keurders : Peggy, Bjorn, Georges

Namen met (*) gemarkeerd gaan over naar de C-klasse.

Geleider

Hond

Ras

Punten/100

Punten

Buysse Barbara (*)

Billy

Cocker Spaniel

90

1

Bauwens Carine (*)

Froucke

Stabijhoun

80

2

Verstraeten Pascal

Zjef

Bouvier

75

3

De Sutter Patrick

Thor

Shiba-Inu

74

4

Van Der Linden Malaïka (*)

Quatta

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

73

5

De Greve Jurgen

Max

Chihuahua

72

6

De Wit Rebecca

Mila

Border Collie

71

7

Cnudde Pascal

Basiel

Border Collie

56

8

 


De winnaar Buysse Barbara

Alle wedstrijdklasses (debutanten, programma 1 en programma 2) alsook de C-klasse werden gekeurd door Jenny Kiekens officiele keurder van de sectie 4B.
Terreinmedewerkers : Steve en Donald. 

Uitslag C-klasse.

Geleider

Hond

Ras

Punten/100

Punten

Timmerman Renee

Blue Yvy

Kruising

86

1

Deriemaecker Niels

Pippa

Labrador

78

2

Dessein Wouter

Dana

Malthezer

62

3

D'Hoore Berlinda

Kayla

Kruising

60

4

Van Herrewege Niels

Quatta

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

48

5

Lisabeth Laure

Skye

American Staffordshire Terrier

41

6


De winnaar Timmerman Renee

Uitslag Debutanten.

 Geleider

Hond

Ras

Punten/100

Punten

Vandecauter Serina

Tes

Kruising

88

1

Scheltiens Sara

Jules

Golden Retriever

86

2

Van Heirseele Patrick

Jordy

Beauceron

77

3

Palings Annemie

Bo

Doodle

76

4

Van Belle Noa

Bono

Border Collie

70

5

Baan Brechtje

Nysha

Briard

66

6

Dessein Wouter

Quincy

Border Collie

66

6

Oosterlinck Ilse

Nikka

New Foundlander

64

8

Meert Eline

Roran

Kruising

60

9

Gallens Joke

Gravis

Pireneche Herder

59

10

Vanhove Bjorn

Astro

Border Collie

57

11

D'Haeseleer Marcel

Nio

Sheltie

55

12

Van Heirseele Febe

Ayla

Welsh Corgi Cardigan

44

13

Van De Walle Mario

Darko

Labrador

37

14

Maes Rudy

Tygo

Border Collie

33

15



De winnaar Vandecauter Serina

Uitslag Programma 1.

Geleider

Hond

Ras

Punte/100

Punten

De Scheemaeker Isabelle

Pol

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

83

1

Van De Gender Rudy

Pamos

Mechelse Herder

92

2

De Groote Kristof

Senta

Golden Retriever

81

3

Waterbley Guy

Kodak

Bearded Collie

78

4



De winnaar De Scheemaeker Isabelle

Uitslag Programma 2.

Geleider

Hond

Ras

Punten/150

Punten

De Groote Kristof

Golly

Golden Retriever

131

1

Mekeirel Oswald

Milo

Golden Retriever

94

2


De winnaar De Groote Kristof

UITSLAGEN AGILTY.

De proeven van Agility werden gekeurd door Gino Van Deynse. Suzy en Renee.     

Uitslag Starters 

Geleider

Hond

Ras

Seconden

Plaats

Timmerman Renee

Blue Yvy

Kruising

12,98

1

Van Herrewege Niels

Quatta

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

16,12

2

D'Haeseleer Marcel

Nio

Sheltie

25,04

3

De Greve Jurgen

Max

Chihuahua

64,98

4

De Wit Rebecca

Mila

Border Collie

75,46

5


De winnaar Timmerman Renee

Uitslag Tussengroep

Geleider

Hond

Ras

Seconden

Plaats

Nauta Marjoh

Puk

Engelse Cocker Spaniel

71,36

1

Schoenmakers Ashley

Marco

Scheltie

104,15

2

Buysse Barbara

Billy

Cocker Spaniel

123,36

3


De winnaar Nauta Marjoh

Uitslag Gevorderden

Geleider

Hond

Ras

Seconden

Plaats

Vanhove Bjorn

Astro

Border Collie

96,62

1

Maes Rudy

Tygo

Border Collie

146,22

2

Timmerman Renee

Mitch

Boerefok

246,18

3

Claessens Suzy

Lima

Kruising

305,94

4


De winnaar Vanhove Bjorn

 

Home